Maradt egy kis tésztám, de önmagában kevés lett volna.
Csináltam egy “könnyű” 🙂 rántottát
hagymát, bacont, sonkát, paprikát lepirítottam, került bele 2 db macisajt, felvertem némi tojást, amit sóztam borsoztam, majd ráöntöttem az alapra.
a tésztát megkentem tejföllel, daraboltam rá egy kis grillezett csirkemellet, rátettem a rántottát, egy kis reszelt sajtot és pirospaprikát, majd összecsomagoltam és megsütöttem.
A maradék rántottát, meg egy kis baconbe tekert virslit tálaltam mellé. A tetejére került még egy kis pirított baconkocka és reszelt sajt.



Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: