KatAnyaKonyhája

Vasárnapi reggeli

reggeli

Maradt egy kis tésztám, de önmagában kevés lett volna.

Csináltam egy “könnyű” 🙂 rántottát

hagymát, bacont, sonkát, paprikát lepirítottam, került bele 2 db macisajt, felvertem némi tojást, amit sóztam borsoztam, majd ráöntöttem az alapra.

a tésztát megkentem tejföllel, daraboltam rá egy kis grillezett csirkemellet, rátettem a rántottát, egy kis reszelt sajtot és pirospaprikát, majd összecsomagoltam és megsütöttem.

tekerés előtt

 

A maradék rántottát, meg egy kis baconbe tekert virslit tálaltam mellé. A tetejére került még egy kis pirított baconkocka és reszelt sajt.

 

Címkék:

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!